Dlaczego czuję niesamowity ból podczas wprowadzania penisa do pochwy?

Mam wielki problem, który dręczy mnie już ponad pół roku. Na moich wargach sromowych zauważam ciągle utrzymujący się biały osad, odczuwam swędzenie, ból, wargi są zaczerwienione i straszny, przeobrzydliwie mocny ból przy wprowadzaniu penisa do mojej pochwy. Po wprowadzeniu już wszystko jest dobrze, ale najczęściej do tego nie dochodzi, bo ból zmusza mnie do zrezygnowania z seksu. Partner wielokrotnie mówił mi, że czuje coś w rodzaju oporu przy wprowadzaniu członka. Byłam u ginekologa, ale pani doktor stwierdziła u mnie tylko lekką nadżerką i nic więcej. Jajniki mam zdrowe, do tego dostałam F***, bo odczuwam parcie na pęcherz i ciągle mam wrażenie, że nie wysikałam się do końca. Do stosowania natomiast przepisano mi P***. Smaruję, ale nie odczuwam żadnych zmian, nadal mnie boli, nadal jest czerwone, nadal jest osad, a i do tego nieprzyjemny rybi zapach i nadal ten ból. Co robić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety, konieczna będzie ponowna wizyta u ginekologa, ponieważ objawy, które Pani opisuje wskazują najprawdopodobniej na zapalenie pochwy, być może z towarzyszącym zapaleniem sromu. Wskazane jest zbadanie wydzieliny pochwowej z oceną pH pochwy.

W przebiegu tego schorzenia występują podane wyżej objawy, jednak jest jeszcze prawdopodobieństwo, że cierpi Pani również na zapalenie dróg moczowych - proszę wykonać badanie ogólne moczu, do rozważenia jest wykonanie posiewu moczu.

Proszę się nie poddawać:)

Pozdrawiam