Dlaczego odczuwam ból podczas wprowadzenia członka do pochwy?

2 tygodnie temu zrobiłam to z chłopakiem pierwszy raz. Odczuwałam ból, ale przerwał błonę. 2 dni temu spróbowaliśmy zrobić to ponownie, niestety bolało mnie jak nie wiem - może powodem tego jest to, że od kilku dni podczas robienia siku odczuwam ból po lewej stronie wargi sromowej? Jest to nieprzyjemny ból, ale trwa tylko chwilę. Może mi ktoś powiedzieć czemu mnie tak boli, kiedy jego członek wchodzi mi do pochwy?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Ból w trakcie wprowadzania członka do pochwy jest zwykle spowodowany procesami chorobowymi w obrębie warg sromowych i pochwy. Ze względu na wspomniane bóle w trakcie mikcji najbardziej prawdopodobną przyczyną Pani dolegliwości jest infekcja w obrębie narządów rodnych. Z tego też powodu zalecam wizytę u ginekologa, który zleci odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam