Dlaczego dostałam bardzo silnych i nagłych bólów brzucha?

Witam. Przedwczoraj dostałam bardzo silnych i nagłych bólów brzucha, w jego górnej części, w końcu mostka. Zostałam zabrana przez pogotowie. W szpitalu podano mi kroplówki, ból ustąpił. Wykonano mi również podstawowe badania krwi i moczu. Najgorzej wyszły wyniki APTT (norma 25.4-36.9, u mnie 37.3), ALT (10.0-36.0, u mnie 72), AST (5.0-30.0, u mnie 199), GGT (5.0-32.0, u mnie 77). Wiem, że wyniki te dotyczą wątroby, ale co może być tego przyczyną? Dodam, że ból tego typu zdarzył się już trzeci raz, jednak tym razem był o wiele mocniejszy. Za niedługo mam mieć wykonane USG.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy były stosowane jakieś leki? Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego konieczna
Dalsza diagnostyka usg badania z krwi i Ew dalsza bardziej specjalistyczna diagnostyka