Dlaczego drży mi głowa?

Witam, Od ponad 6 miesiecy zaczela i drzec glowa zwlaszcza jak patrze w doł lub pisze wtedy nie moge zapanowac nad drżeniami.Czuje ze to moze byc od kregow szyjnych.Mam tez lewa reke slabsza.Nie wiem co z tym zrobic myslalam ze przejdzie.Prosze o porade.Dziekuje

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; ocena wszystkich objawów, nastroju, wyników badań. Czy ktoś w rodzinie ma podobne objawy ?? Bywa drżenie samoistne / tremor essentialis / , częściej wyzwalane emocjami, zdenerwowaniem, częściej rodzinnie. ...
Pozdrawiam i zapraszam