Jaka może być przyczyna ciągłego bólu głowy?

Witam mam 43 lata codziennie wstaję z bólem głowy,sztywnieje kark i odczucie oblewania wrzątkiem po karku.Zrobiłam badanie RTG i bardzo proszę powiedzieć co oznacza i czego mogę się spodziewać?:zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej z cechami wtórnej kifozy.Zwężenie przestrzeni m-kręgowych C3-C5.Zmiany przeciążeniowe w stawach m-kręgowych.Dziękuję:)

Celowe jest pogłębienie diagnostyki, ja wykonałbym jeszcze badanie EEG oraz badanie metodą NMR kanału kręgowego odcinka szyjnego kregosłupa. Pozdrawiam serdecznie