Dlaczego dziecko ciągle choruje na gardło?

Witam serdecznie potrzebuje pomocy otóż moja 1.5 roku corka odkąd skończyła rok bez przerwy choruje na zapalenie gardla migdałów krtani teraz powiedział pediatra że ma zapalenie zatok pod ocznych. Moje dziecko zaczyna na początku kichac często I mieć katar przezroczysty w nocy jest on ropny żółty I zielony I zawsze kończy się to antybiotykami. Pediatra twierdzi że to normalne dopóki dziecko się nie odporni dodam że dziecko zabrałam że żłobka Ale znów jest to samo dodam jeszcze że pediatra stwierdził że ma dużo flegmy I ona zachodzi z tylu A to na uszy I gardło poprosiłam żeby mnie skierował do laryngologa Ale twierdzi że to normalne A ja się zastanawiam czy może mieć moja córka problemy z migdałami bo różne rzeczy czytałam. I czy to normalne że tak małe dziecko dwa razy w miesiącu kończy na antybiottku. Z góry dziekuje

Każda tabletka antybiotyku może zabić człowieka. Przeczytaj ulotkę . Żłobek to była ta przyczyna jej chorowitości a następna przyczyna to frida do odsysania nosa zakażona miliardem bakterii i leząca obok jej łóżeczka i wpychana jej do noska miesiącami. Spróbuję to naprawić. Przyjedźcie.