Dlaczego dziecko oddaje żółte i zielone stolce?

Witam, córka 4mies. Wczoraj wieczorem dostała gorączke zbiliśmy ją Nurofen i ustało. Dziś rano to samo już 2razy podawaliśmy i ustaje ale cały czas robi kupki kolor zielony/żółty a teraz doszła jeszcze krew. czy to przez to że córka robi tyle kupek i mogła sobie coś podrażnić czy zbierać się do szpitala? do tego dziąsełka miała gorące . prosze o odpowiedz.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Najlepiej będzie jeśli w takim wypadku dziecko zbada pediatra. Przykro mi, że tak późno dostali Państwo odpowiedź.