Dlaczego dziecku nie zeszła opuchlizna?

Witam serdecznie byłam u dentysty z córką 8 letnia gdyż bolał ją ząb i zapuchnął policzek przy dotyku policzek boli dentysta wywiercił w zębie i wsadził lekarsto ząb przestał boleć ale opuchlizna nie zeszła to było 2 dni temu nie dostała nic na opuchliznę co robić dzękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli powyższy objaw nadal jest proponuje udac się do lekarza stomatologa ponownie lub do lekarza rodzinnego