Dlaczego idąc, przechylam się na boki?
Witam, Od 2 dni, mam problem z chodem. A mianowicie: gdy idę, to zauważam, że mam kłopoty z chodzeniem prosto, bo ,,przechylam" się na boki, dosłownie. Miałem robione EEG kilka miesięcy temu i Rezonans Magnetyczny ok. 2 miesiące temu. Te badanie wykonałem, bo miałem bóle głowy. Wyniki obu badań były bardzo dobre. Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam!
Najbardziej prawdopodobną przyczyną opisanych przez Pana zaburzeń chodu są zaburzenia neurologiczne. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem neurologiem, który zbierze wywiad, zbada Pana - w tym oceni chód oraz wdroży właściwe postępowanie.