Powtarzające się przechylanie głowy na bok u 7-miesięczniaka

Witam Moja 7miesięczna córka ostatnio często przechyla gwałtownie główkę na pok ta czynność powtarza sie kilkakrotnie w ciągu dnia. Innych objawów niepokojących nie ma.Czy to jest powód do niepokoju?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą świadczyć o zaburzeniach na podłożu neurologicznym. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pediatry. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.