Wymioty, chrypka i katar u 16-miesięczniaka

Witam, zaczynam się coraz bardziej niepokoić stanem mojego 16 miesięcznego dziecka. W niedz rano wymiotował, miał chrypkę i katar. Byliśmy u lekarza, który stwierdził, że osłuchowo jest wszystko ok, a gardło jest tylko lekko czerwone. Dostał lek na wymioty (2-3 dni)i tantum verde. Od niedz praktycznie nie je (kilka łyżeczek zupy w ciągu dnia i ok 90-100 ml mleka) pije dużo różnych napojów. Od pon wypróżnia się 2-3 razy dziennie, kupa jest rzadka i żółta. Wyżyna mu się 4. Czy to od zęba ta długo?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.