Katar i wymioty u dwulatki

Witam Pola ma dwa latka wczoraj zaczal sie katar a dzis rano wypila tylko herbatke i zaraz potem wymiotowala 2 razy . Co mam teraz jej dawac jesc jak ona i tak nic nie je.Mam z nia duzy problem jesli chodzi o jedzenie .Nie je miesa warzyw zadnych kanapek najwyzej suchy chleb lub bulke ostatnio nawet banany i jablka nie smakuja .Jej posilki to zupy mleczne grzanki parowki platki na mleku obiady to tragedia zupy to rosol albo pomidorowa (bez warzyw)placki ziemniaczane lub frytki POMOZCIE PROSZE

Lek. Katarzyna Szymczak

Dieta lekko strawna, najlepiej gotowane mięso, żadnych warzyw, owoców, soków, ani słodyczy, przedw wszystkim proszę zadbać aby przyjmowała dużo płynów: woda, herbata.
Pozdrawiam

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, a próbowała Pani zupy-krem? Może z cukinii? I do tego kawałki gotowanego mięsa? W przypadku wymiotów należy ograniczyć większość produktów, ale po powrocie do zdrowia proponuję spróbować zapiekanek mięsno-warzywnych, fasolki szparagowej udawającej frytki lub kolorowych kanapek przygotowanych wspólnie z mamą.
Pozdrawiam, Kamila Ziemann, dietetyk