Dlaczego jestem osłabiona i mam nudności?

Od jakiegoś czasu jestem bardzo zmęczona, ciagle chce mi się spac, czasami serce bije mi bardzo szybko, czesto slabo się czuje i jest mi niedobrze po jedzeniu a w szczególności gdy zjem coś z zawartością mleka,

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy mogą wynikać z wielu przyczyn (anemia, niedoczynność tarczycy, nietolerancja laktozy, i inne). Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który będzie mógł wdrożyć odpowiednią diagnostykę i znaleźć przyczyny Pani dolegliwości.