Dlaczego krosty po Izoteku pojawiają się na policzkach?

Czy lekarz może wyjasnić dlaczego pryszcze po izoteku robią się na policzkach ( drobne zmiany) a czoło jest czyste? Mówi się ze na tradzik wpływa alkohol, papierosy, stres , hormony, ale czemu czoło jest czyściutkie a zmiany są tylko na policzkach ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się doblekatxavproqadzaecgi leczenie . Sadze ze może być konieczna modyfikacja dawki leku