Dlaczego krwawienia w 10 tygodniu ciąży występują tylko w nocy?
Witam.Jestem obecnie w 10 tyg ciazy blizniaczej zaczynam krwawic Ale tylko w nocy w dzień nie ma zupełnie krwi. Zaczęło się to z zeszłym tyg odrazu udałam się do lekarza na badaniu usg wszystko wygląda dobrze .Pomyślałam że krwawienia występują w nocy przez luteine którą biorę przed snem po konsultacji z lekarzem odstawiłam luteine krwawienia ustały do dzisiejszej nocy.Dlaczego krwawienia występują tylko w nocy ? Nie są obfite nie towarzyszą im żadne bole

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Najprawdopodobniej ma to związek ze zmianami hormonalnymi oraz zmiana pozycji ciała (ucisk macicy w pozycji leżącej)