Dlaczego mam ból zębów po zdjęciu kamienia? [PORADA EKSPERTA]

Witam, po usunięciu kamienia nazębnego od 14 dni bolą mnie zęby z obu stron. Robiłem ten zabieg pierwszy raz. Proszę napisać co może być przyczyną i jakie błędy występują przy usuwaniu kamienia? Jak chcesz napisać idź ponownie do dentysty to daj sobie spokój. Pójdę ale chcę wiedzieć czy mógł popełnić błąd (typu źle zalakierowane itp) abym nie był zbyty w gabinecie. Nie wiesz, nie pisz, bo szkoda mojego i innych czasu.

Po usunięciu kamienia wrażliwe miejsca zostały odsłonięte.

Proszę spróbować pasty na nadwrażliwość zębów, przykładowo Sensodyne lub Elmex Sensitive.

Po umyciu można też palcem niewielką ilość pasty wcierać w najbardziej wrażliwe okolice.

Pozdrawiam