Dlaczego mam codziennie bóle brzucha i wymioty?

Witam! Mam 22 lata i mam problem zdrowotny, nikt nie wie co mi jest a ja chciałabym w końcu zacząć żyć normalnie. Chodzi o codzienne występujące wymioty i ból brzucha. Czasami wymiotuje po najmniejszej rzeczy a do tego dochodzą czasami omdlenia lub utrata przytomności. Bardzo utrudnia mi to funkcjonowanie codzienne. Dodam, że choruję na depresję I nie jest to ciąża jako że powyższe objawy towarzyszą mi od ok.2 lat z małymi przerwami. Badania gastroskopii nie wykazały niczego niepokojącego. Nie mam pojęcia co robić! Jestem na skraju wytrzymania!! Pomocy!!

Dzień dobry.

Wskazałbym konieczność wykonania konsultacji neurologicznej z badaniami neuroobrazowymi OUN. W przypadku wykluczenia czynnika organicznego - przez neurologa oraz przez gastroenterologa, o których Pani wspominała, konieczne jest intensywne leczenie psychoterapeutyczne.

DPW