Dlaczego mam dziwne plamienia zamiast miesiączki?

Witam, mam 25 lat i mam nurtujący problem. Mianowice 6 miesięcy temu odstawiłam plastry antykoncepcyjne i zrobiłam serię badań. Cytologia, USG - dobre i niewielka nadżerka, według lekarza nie trzeba było nic z nią robić, tylko wybrać globulki. Miesiączkuję co 35 dni, ale tym razem było inaczej. W połowie cyklu dostałam lekkiego krwawienia po stosunku z mężem, utrzymywało się ok. 6 dni, a teraz pojawiły się bardzo ciemne plamienia i nie mam żadnych dolegliwości, które występują podczas miesiączki. Dodam, że współżyję z mężem regularnie z prezerwatywą. Mieszkam za granicą, wiec nie mam w tej chwili możliwości udać się do ginekologa, a już zaczynam się strasznie denerwować, co się dzieje. Bardzo proszę o pomoc.

Witam,

Niestety sytuacja wymaga szczegółowszego wywiadu i badania lekarskiego. Mimo najszczerszych chęci w przypadku przedstawionego problemu nie wystarczy porada internetowa.

Pozdrawiam