Dlaczego mam krostki na skórze w ciąży?

Witam. Jestem w 16 tygodniu ciąży. Od dwóch dni swędzą mnie niektóre części ciała, poczym po podrapaniu się wychodzą krostki. Świąd się nasila. Pojawiło się to na ramionach, na karku, na rękach, nogach, na biodrach. Nie mam pojęcia, czym to może być spowodowane. Proszę o pomoc.

Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny dermatologa. On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.