Dlaczego mam łzawienie jednego oka?

dzień dobry. od 2 miesięcy łzawi mi oko. leki np floxal pomagają na tydzień a potem problem powraca. dwa lata tem u miałam taki sam problem w efekcie czego przeszłam płukanie dróg lzowych. nie było to miłe doświadczenie z uwagi na to że bolało i pojawiło się odrobinę krwi. ale pomogło i 2 lata było w porządku. teraz jest to samo. dodatkowo przy ucisnieciu kącika oka wypływa wydzielina. czy jest możliwe wyleczenie bez płukania kanalika?

problemem może być rzeczywiście zatkany kanalik łzowy. Jeżeli nosi Pani soczewki kontaktowe to może zanieczyszczenie soczewek jest problemem, niewłaściwa ich konserwacja. Nie pomogę niestety