Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 4 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Płukanie dróg łzowych i ocena ich drożności: Pytania do specjalistów

Dlaczego mam łzawienie jednego oka?

dzień dobry. od 2 miesięcy łzawi mi oko. leki np floxal pomagają na tydzień a potem problem powraca. dwa lata tem u miałam taki sam problem w efekcie czego przeszłam płukanie dróg lzowych. nie było to miłe doświadczenie z uwagi... dzień dobry. od 2 miesięcy łzawi mi oko. leki np floxal pomagają na tydzień a potem problem powraca. dwa lata tem u miałam taki sam problem w efekcie czego przeszłam płukanie dróg lzowych. nie było to miłe doświadczenie z uwagi na to że bolało i pojawiło się odrobinę krwi. ale pomogło i 2 lata było w porządku. teraz jest to samo. dodatkowo przy ucisnieciu kącika oka wypływa wydzielina. czy jest możliwe wyleczenie bez płukania kanalika?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Płukanie zatkanych dróg łzowych u dziecka

Witam serdecznie mam takie pytanie moja córka ma na lewym oczu cały czas zapchany kanalik łzowy chciałabym sie dowiedziec jak wyglada taki zabiek na płukanie dróg łzowych i czy jest ta niebezpieczne
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Dorota Kinga Stepczenko-Jach
Lek. Dorota Kinga Stepczenko-Jach

Płukanie kanału łzowego i zgrubienie w kąciku oka

Witam. Synek 20miesiecy miał drugi raz płukanie kanału łzowego. Sytuacja wygląda tak iż oczko nie ropieje.. Ale w kąciku powstaje zgrubienie które znika po lekkim dotknięciu palcem.. Nić nie wyplywa do oczka.. Czy kanalik nadal może być niedrozny?
odpowiada 1 ekspert:
 Aleksander Ropielewski
Aleksander Ropielewski
Patronaty