Dlaczego mam nieświeży oddech i oddaję luźne stolce?

Witam! Od jakiegoś miesiąca dokuczają mi następujace objawy: -nieświeży oddech -luźne stolce -oddawanie stolca zaraz po przebudzeniu -uczucie "przewracania się" w żołądku -częste bóle w okolicy pępka

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.