Dlaczego mam bóle brzucha, mdłości i odbijanie?

Dziewczyna lat 32.Bole brzucha na dole i u góry, mdłości, odbijanie, częste oddawanie stolca, stolce luźne.... Dodam że gastroskopia była robiona rok temu a kolonoskopia 3lata temu i wszystko było ok Bóle są od kwietnia... Krew mocz kal usg brzucha i badanie na celiake i na zespół jelita drazliwego też wyszło ok. Wszystkie badania wychodzą super w nocy śpię super... Biorę teraz duspatalin, mój gastrolog powiedział mi że jestem zdrowa objawy ustąpiły jak ręką odjal na około 3tygodnie myślałam że to już za mną... Od paru dni znowu to samo... Mam uczucie że cały czas chce mi się kupę boję się chodzić na toaletę... W częśniej wyproznialam się raz dziennie a teraz mam wrażenie że chce mi się po każdym jedzeniu... I znowu zaczynam się filmować a już było dobrze

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd w wyniki badań obrazowych i laboratoryjnych. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.