Gdzie się jeszcze udać przy tych dolegliwościach?

Witam. Mam 32lata.od kwietnia choruje na jelita, zespół sibo, dieta bez laktozy biorę duspatalin i debutir. Ciągle bóle brzucha, wzdęcia, czasami nudności, badania na krew, mocz, kal, crp, wyszły ok kolonoskopia też ok w 2016,gastro robione rok temu wyszła przepuklina przełyku, usg też ok ginekolicznie też wszystko ok, badanie na celiake ok, badanie na zespol jelita drazliwego też wyszło ujemne, wszystko wychodzi dobrze a brzuch praktycznie boli mnie codziennie nie cały czas są fale... Chwilę dobrze, najczęściej boli wieczorem. Co mam robić gdzie jeszcze się udać... Po tylu miesiącach powinno być już lepiej... Jest lepiej niż w kwietniu ale to jeszcze nie jest toooo.... Proszę o poradę pomoc....

Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd w wykonane badania. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.