Co oznaczają takie luźne stolce?

Od dwóch miesięcy zażywam prestilol 5mg 5mg pół tabletki na czczo popijając szklannką wody. Po kilku dniach zaczęłam mieć bardzo luźne stolce. Doraźnie jak muszę wyjść biorę laremid. Wyniki badań krwi dobre. Badanie na utajoną krew w kale dodatnie. Czekam na kolonoskopię. Teraz doszło swędzenie skóry i spporadyczny kaszel bez odkrztuszania. Lekarz rodzinny osłuchal. Wszystko ok. Co robić

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe. Nie wiązałabym biegunki z przyjmowaniem ww. leku.