Dlaczego mam otoczki sutkowe różnej wielkości?

Witam!

Niepokoi mnie wygląd moich piersi. Mam 18 lat i otoczka brodawki sutkowej w lewej piersi jest większa od otoczki brodawki sutkowej w prawej piersi - mam tak od momentu dojrzewania, odkąd zaczęły mi rosnąć piersi, jedna otoczka jest większa od drugiej. Badałam piersi, ale nie wyczuwam guzów żądnych. Czy to normalne, że otoczki mogą się różnić?

Witam serdecznie.

Piersi mogą różnić się od siebie - wielkością - jedna może być większa od drugiej,  podobnie jak brodawki. Proponuję jednak ewentualne wątpliwości wyjaśnić z lekarzem ginekologiem, który Panią zbada.

Pozdrawiam serdecznie