Powiększona otoczka jednej brodawki sutkowej u 18-latki

Witam. Mam 18 lat i zauważyłam, że otoczka brodawki sutkowej lewej piersi jest znacznie większa od otoczki piersi prawej (od czasu do czasu delikatnie pobolewa), dodatkowo mam wklęsłe brodawki (tylko w kontakcie z zimnem się uwidaczniają). Bardzo niepokoi mnie ta asymetria otoczek czy to jest normalne?

Witam! Opisane asymetria brodawek nie jest zjawiskiem prawidłowym i wymaga przeprowadzenia bezpośredniego badania klinicznego. Proszę zgłosić się do lekarza POZ.