Dlaczego mam skąpy okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Dzień dobry, przez 4 lata przyjmowałam Novynette, od września 2016 przestałam, od tego momentu okres mam bardzo skąpy... W tym m-cu od 4 dni bolał mnie brzuch, charakterystycznie dla okresu, a jak już go dostałam to praktycznie są to zwykłe plamienia... Czy to jest normalne ? bo zaczynam się już niepokoić.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć , proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa