Dlaczego mam takie problemy z biegunką i wymiotami?

Witam 2,5 lata temu miałam problem zdrowotny biegunki,mdliło mnie na wymioty,byłam blada na twarzy,bóle brzucha,wierciło mi w brzuchu lub jelitach ,duszności ,gazy .Byłam na gastroskopij i wykryli ze miałam zapalenia żołądka z heliobater i dwunastnicy nie mogłam normalnie pracować co mnie ratowało to loperamid ile strachu się najadłam ze musiałam zerwać z chłopakiem.Rok temu nie mam żadnych bólów ,biegunek nie mam tak czesnych jak kiedyś lecz 2 razy w tygodniu mi się zdaży co mnie nie pokoi to mam dziwne stolce i te burczenie i wierczenie w jelitach po obiedzie, nie pracuje bo wciąż mam starcha ze jak wyjde na miasto czy do pracy to złapie mnie biegunka po drodze ,nie wiem co mi dolega

Lek. Michał Lenard

Skoro zdiagnozowano u Pani zapalenie żołądka i infekcję bakterią H. pylori, to powinna Pani poddać się leczeniu tej infekcji. Po eradykacji bakterii zapalenie żołądka powinno ustąpić samoistnie. Pozdrawiam!