Dlaczego mam te bóle dziąseł?

Witam jestem na dzień dzisiejszy 10 dni po usunięciu siódemki i szóstki. Założono szwy rozpuszczalne. Przy szyciu dentysta powiedział że lekki stan zapalny może być skoro mnie bolało gdy dusił dziąsło a nie wspominając o szyciu go. Zlecił płukanie szałwia i płynem do jamy ustnej po 2 dniach od zabiegu o nazwie Eludril. Tak też robiłam dobre 5 dni na przemian. Rana się nie zagoiła a przy szóstce rozstąpiło się jakby dziąsło zaglądając do środka zobaczyłam nicie od ropy jakby w środku nadal była ta ropa bo był to ząb ropny. Nie mam ani gorączki ani dziąsło nie boli opuchlizna też już dawno zeszła a utrzymywała się prawie 5 dni. Jedynie przy jedzeniu czasem gdy mocniej w coś się wgryze zaboli.

Jeżeli obajwy bólowe stopniowo słabną, opuchlizna zeszła i nie ma więcej niepokojących objawów, to najprawdopodobniej wszystko przebiega tak jak powinno.

Pozdrawiam