Dlaczego mam te bóle głowy i zaburzenia połykania?

Witam mam 19 lat i wystepuja u mnie niepokojace objawy. Piszę tu ponieważ niewiem co mi jest i się niepokoje. Od 4 miesiecy mam przewlekly bol glowy, szczegolnie z rana, bola mnie skronie, na czubku glowy, z tylu, za uszami i po bokach. Od tygodnia mam dusznosci, bol gardla, zaburzenia polykania, widzenia, bol twarzy i uszu do tego dochodza bol podniebienia i zuchwy. Mam problemy z koncetracja i trudno mi jest sie skupic, jestem senny. Bola mnie plecy, cala klatka piersiowa, mam klucia w sercu, boli mnie caly brzuch i biodra a czasem jak proboje usiasc pod katem 90 stponi strasznie boli mnie podbrzusze. Ponadto mam dziwne uderzenia goraca. Boli mnie kregoslup, kosci na rekach, nogach, stopach. Mam ból miesni, swedzenje twarzy i bol odbytu i jego okolic

Dzień dobry, takich objawów nie należy lekceważyć. Ogólnodostępny portal nie jest dobrym miejscem do uzyskania merytorycznej porady. Konieczne jest wnikliwe zebranie wywiadu przez lekarza oraz przeprowadzenie badania przedmiotowego. Sugeruję zgłoszenie się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego POZ.