Dlaczego mam te wszystkie objawy ciążowe?

Witam od miesiąca mam bole w podbrzuszu i pod zebrami czasem az bola mnie plecy miesiączki sie pojawiają jedna sie spoznila 9 dni, podejrzewam ciaze od ostatniej miesiączki 15 wrzesnia potem byla 24 października i teraz 22 listopada, robilam testy 8 tyg od wspolzycia sa negatywne bhcg również w tym terminie i również ponizej 2, usg ginekolog tez nie zauwazyl ciazy, a ja czuje jakbym w niej byla ... co to moze byc ?

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

opisane przez Panią objawy mogą mieć różne podłoże i nie muszą od razu świadczyć o ciąży, tym bardziej, że wspomina Pani, że zarówno testy, jak i ginekolog wykluczają taką możliwość. Proponujemy wizytę u internisty, który na podstawie przeprowadzonego wywiadu skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty. Być może konieczna będzie konsultacja z gastrologiem, gdyż bóle podbrzusza mogą wynikać z zaburzeń funkcjonowania układu pokarmowego, wątroby, czy żołądka.

Niestety dopiero po dokładnym zlokalizowaniu bólu i przeprowadzeniu szczegółowych badań będzie można określić jakie narządy odpowiadają za występowanie u Pani tych nieprzyjemnych dolegliwości i na tej podstawie dobrać skuteczne leczenie. Więcej na temat możliwych przyczyn bólu podbrzusza może Pani przeczytać na stronie abcZdrowie: https://portal.abczdrowie.pl/bol-podbrzusza-u-kobiet-objaw-wielu-chorob

Zachęcamy również do przeczytania odpowiedzi ekspertów naszego portalu na pytania o podobnej tematyce:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ogromny-bol-podbrzusza-a-srodki-przeciwbolowe

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bol-brzucha-w-okolicy-prawego-jajnika

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.