Dlaczego mam te zawroty głowy po odstawieniu Escipramu?

Witam. Niecały rok brałam escipram, niedawno odstawiłam bez konsultacji z lekarzem ale stopniowo zmniejszając dawkę(leczenie miało potrwać ok pół roku, brałam trochę dłużej). Od tego czasu momentami kręci mi się w głowie, mam uczucie jak bym była pijana. Czy to może być efekt odstawienia i minie? Dodam że choruję również na padaczkę od wielu lat oraz jestem po usunięciu tarczycy w tym momencie mam polekowa nadczynność. Z czego mogą wynikać te objawy?
KOBIETA, 30 LAT 2 miesiące temu

Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym

Witam! Gra hormonów może wpływać na na przebieg różnych dolegliwości, chorób i przebieg procesów wprowadzania i modyfikacji stosowanego leczenia. Zaburzenia emocjonalne, nastroju, a także padaczka często zależą od cyklu miesiączkowego. Powinno to w miarę szybko ustąpić (niestety powiązane to jest z naszymi osobniczymi reakcjami). Ma Pani nieco skomplikowaną sytuację: choroby współistniejące mają bardzo duży wpływ na zaburzenia leczone. Gdyby jednak sytuacja dalej się utrzymywała, to wskazane wsparcie lekarskie. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty