Czy zawroty głowy i nudności po Duloxetine Zentiva to normalny objaw?

Czy Duloxetine Zentiva po pierwszej tabletce kręciło mi się w głowie i brało mnie na wymioty czy to normalnie

Witam! Na działanie Duloxetine trzeba poczekać 2-4 tygodni. Wstępne niekorzystne doznania pojawiły się prawdopodobnie z powodu "lęku przed stosowaniem psychotropów". Nie podał Pan nominału połkniętej tabletki - jak większość leków z tych grup "antydepresantów" wymagają one stopniowego wprowadzania i wycofywania zalecanych dawek. Powodzenia W. Łuczkowski.