Dlaczego mam takie zawroty głowy mając 20 lat?

Od pewnego czasu zmagam się z problemem zawrotów głowy. Gdy nie zjem czegoś przez 3-4 godziny zaczyna okropnie kręcić mi się w głowie, czuje duży głód i częściej niż zwykle oddaje mocz. Jednak gdy zjem juz coś słodkiego ew. wypije herbatę z duża ilością cukru to objawy stopniowo odpuszczają i powraca mi energia do czegokolwiek oraz zawroty ustępują. Czym to może być spowodowane? Pod jakim katem się przebadać? Czy to może być niebezpieczne?

Witam! Lekarz pierwszego kontaktu: zbada fizykalnie, skieruje na podstawowe badania laboratoryjne: morfologia krwi z rozmazem, poziom cukru, elektrolitów, mocznika, TSH i hormonów tarczycy i inne. w zależności od uzyskanych wyników skieruje do odpowiedniego specjalisty. Większość danych, przekazanych przez panią, "naprowadza" na problem z insuliną i być może z trzustką. Powodzenia W. Łuczkowski.