Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam takie zawroty głowy mając 20 lat?

Od pewnego czasu zmagam się z problemem zawrotów głowy. Gdy nie zjem czegoś przez 3-4 godziny zaczyna okropnie kręcić mi się w głowie, czuje duży głód i częściej niż zwykle oddaje mocz. Jednak gdy zjem juz coś słodkiego ew. wypije herbatę z duża ilością cukru to objawy stopniowo odpuszczają i powraca mi energia do czegokolwiek oraz zawroty ustępują. Czym to może być spowodowane? Pod jakim katem się przebadać? Czy to może być niebezpieczne?
KOBIETA, 20 LAT około miesiąca temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam! Lekarz pierwszego kontaktu: zbada fizykalnie, skieruje na podstawowe badania laboratoryjne: morfologia krwi z rozmazem, poziom cukru, elektrolitów, mocznika, TSH i hormonów tarczycy i inne. w zależności od uzyskanych wyników skieruje do odpowiedniego specjalisty. Większość danych, przekazanych przez panią, "naprowadza" na problem z insuliną i być może z trzustką. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy