Dlaczego mam czasem te zawroty głowy?

Witam, od jakiegoś czasu mam zawroty głowy, bóle głowy jestem osłabiona nie umiem się na niczym skupić a nawet czasami zdąża mi się zasłabnąć (1-3 razy w tyg.) w badaniach krwi nie ma nic co mogło by wskazywać na anemie, ciśnienie też jest w normie, cukier także. Czy warto się martwić?, czy to tylko chwilowe osłabienie i samo przejdzie?.
KOBIETA, 18 LAT 2 miesiące temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam! Zbyt mało danych Pani przekazała. U ludzi młodych, szczupłych i rosnących lub wysokich mogą występować epizody ortostatycznego spadku ciśnienia krwi i w zasadzie można to zaliczyć do "normy dojrzewania". Na pewno należy się skontaktować z lekarzem pierwszego kontaktu i po zbadaniu skieruje na podstawowe badania laboratoryjne z oznaczeniem poziomo hormonów. Podobne do opisanych przez Panią objawy mogą się pojawiać w zaburzeniach emocjonalnych. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty