Dlaczego mam widoczną żyłę pod okiem?

Mam 19 lat i od kiedy pamiętam pod prawym okiem mam bardzo widoczną żyłę. Pod lewym okiem nie mam takiego problemu więc wygląda to dość dziwnie. Żyła jest dość gruba i ma jakby niebieski kolor, nie są to takie typowe rozdwojone naczynka, po prostu pojedyncza linia. Czym może to być spowodowane i czy można zrobić cos żeby nie było to widoczne?

Witam. To taka Pani uroda- rodzaj malformacji żylnej-naczynie jest niesymetryczne i niebieskie- jakby naczyniak żylny.Warto udać się do lekarza chirurga plastyka lub naczyniowca z pytanie czy można tę zylę zobliterować.Zewnętrznie można stosować zele wzmacniające ścianki naczyn np Lioton 1000inne z heparyną.Pozdrawiam serdecznie