Dlaczego mam wysypkę na ciele?

Witam 12 marca wyskoczyła mi bardzo silna wysypka na calym ciele wraz ze skórą głowy na której czułam duże zgrubienia,na brzuchu i plecach plamki pozlewały sie że sobą, byłam u lekarza który podejrzewał że to pokrzywka.po 2 dniach zaczęła znikać jednak pojawiała się już w mniejszej ilości w innych miejscach,17.03 znowu się zaostrzyła. Przy naciągnięciu skóry plama jaśnieje czytałam że przy pokrzywce nie jaśnieje. Bardzo chciałabym poznać przyczynę tej wysypki,nic nowego nie jadłam ani nie stosowałam :( czytałam że moze występować też przy różnych chorobach robiłam badania i crp wyszło trochę podwyższone.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl