Dlaczego mam zakola?

Witam . Od urodzenia posiadam delikatne zakola . Włosy Wgl mi nie wypadają i nie widzę żadnych ubytków , oraz moi dziadkowie Wgl nie tracą wlosow . Czy może być to spowodowane wysokim czołem , czy jest tego jakiś inny powód ? Dziękuje i pozdrawiam

Proszę obserwować, czy zakola powiększają się czy nie. Jeśli tak może być to początek łysienia androgenowego, ale ostateczną odpowiedź da badanie dermatoskopem u dermatologa - może Pan udać się na nie jeśli sytuacja Pana niepokoi.