Dlaczego miesiączka pojawia się co 2 tygodnie?

Witam, od około 3 miesięcy mój okres pojawia się co dwa tygodnie. Jest obfity i ze skrzepami. Co więcej miedzy miesiączkami zauważam niewielkie krwawienia. Czy nieregularność krwawienia może być spowodowana tym, że przyjmuje leki na nadciśnienie: Beto 200ZK i Candepress 16mg? Przez miesiąc przyjmowałam również Kalipoz, ponieważ w wynikach morfologii miałam niedobór potasu.

Witam serdecznie,
leki mogą wpływać na regularność miesiączkowania ale okres co dwa tygodnie jest zaburzeniem, które należy skonsultować jak najszybciej z ginekologiem.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk