Dlaczego mój członek ma taki zapach?

Witam. Od kilku miesięcy mam problem z penisem, śmierdzi pochwą, złuszcza się naskórek na żołędziu(po codziennym myciu smród i problem naskórka zanika na kilka dni maks. do 2 tygodni i problem wraca) i jasno blady żołądź w czasie spoczynku(podczas erekcji występuje złuszczanie się naskórka). Leczenie Clotrimazolum GSK przez 2 tygodnie pomogło na 3-4 dni. Mycie płynem do higieny intymnej dla kobiet przez 3 miesiące pomogło do pierwszego stosunku po 6 miesięcznej przerwie gdzie wszystkie objawy wróciły. Czy to może być grzybica? Członek nie swędzi, nie piecze, problemu z oddawaniem moczu nie mam. Badania moczu na początku objawów nie wykazały żadnego zapalenia. Jedynie w spermie po masturbacji zaczeły pojawiać się żółte grudki, przy stosunku sperma jest normalna bądź zawiera od jednej do kilku grudek. Z czym mam do czynienia?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Nieprzyjemny zapach może świadczyć o infekcji układu moczopłciowego. Może warto zrobić badania, wymaz, posiew? Najlepiej jednak zgłosić się do lekarza. Proponuję zrobić foto zmian .

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty