Dlaczego mój partner podczas snu się poci?

Witam. Chodzi o mojego chłopaka. Ma 32 lata. Od jakiegoś czasu jak zaśnie zaczyna się pocić, ciało staje się gorące. Nie zauważyłam aby temp. w pokoju była większa niż 24 stopnie. Jak zdejmę z niego kołdrę to ciało się nie poci ale na twarzy jednak troszkę tak. Na wadze nie traci, na nic się nie skarży żeby coś go bolało, apetyt ma. Chciałabym się upewnić że nic mu nie jest? Czytałam że tak objawia się nowotwór chłoniak... Jakie badanie będzie najlepsze by sprawdzić czy nic mu nie jest ?

Najlepiej będzie jeżeli temeraturę w sypialni zredukujecie do przynajmniej 20 stopni. 24 stopnie to stanowczo za dużo i niezdrowe. Nie sądzę aby Pani chłopakowi coś dolegało.
Pozdrawiam