Dlaczego moje włosy bardzo wypadają?

Witam od połowy września zaczęły mocno wpadać mi włosy i siedziała mnie skóra głowy. Dermatologa przepisał Stieprox. Swędzenie trochę się zmniejszyło ale nie ustalo. Trycholog po badaniu stwierdziła że nie mam łupieżu itp. ale jest trochę łóżku. Zaproponowała ampułki Seboradin forte rano wieczorem lotion Novophane. Mycie głowy 2 razy co drugi dzień najpierw szampon nawilżający Seni Care a potem Seboradin Niger i Dercos Vichy na zmianę. Biorę Vitapil Wit.D3 B12 piję Amocon forte i pokrzywy. Od 3 tygodni zero poprawy. Morfologia mocz ob sód potas próby wątrobowe żelazo ok. Ferrytyne 75 D3 30.46 B12 296 tsh 2.5. Najbardziej wypadają przy myciu ok 250 włosów i dodatkowo coś w ciągu dnia. Nie wiem co robić.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa lub trychologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę. Trichoskopia jest cyfrową metodą badania włosów, opierającą się na technice wideodermoskopii. Najczęściej stosowanymi powiększeniami są powiększenia 20 -krotne i 70-krotne. W trichoskopii oceniane są łodygi włosów, ujścia mieszków włosowych i otaczająca je skóra. Metoda umożliwia ocenę tych bez konieczności pobierania włosów (bezinwazyjnie). Bardzo pomocne są zabiegi mezoterapii skóry głowy. Zabiegi te wykonuje się w serii zabiegów. Mezoterapia polega na miejscowej iniekcji skóry głowy i wprowadzaniu substancji odżywczych. Cebulki włosowe otrzymują zdrową dawkę wartościowych substancji, dzięki czemu możliwe jest powstrzymanie procesu ich słabnięcia i wypadania. Zabiegi wykonuje się w serii co około 7-10 dni. Czasami mezoterapia skutkuje odrostem utraconych włosów.. Leczenie tą metodą ustalane jest indywidualnie, w zależności od kondycji włosów pacjenta. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
http://lenartowiczclinic.pl/trichoskopia-badanie-skory-glowy-i-wlosow