Dlaczego mona skóra się nie opala?

Witam. Mam 23 lata od zawsze mam problem z opalaniem. Caky czas jestem biała jak ściana. Próbowałam już wszystkiego soku z marchewki, nawet jak znajomi mówili żeby pierw iść do solarium i później na słońce(nie praktykuje już tego). Opalanie u nie wygląda tak że robię się czerwona, a po 2-3 dniach znowu blada a właściwie biała. Od zawsze mam problemy z zekazem jest go za mało nawet jeśli biorę dodatkowy i tak wyniki się nie poprawiają. Czy to może być powodem braku opalenizny? Czy może jednak powinnam zrobić inne badania?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do dermatologa. Być może występują u Pani zaburzenia wydzielania melaniny. Pozdrawiam serdecznie