Dlaczego nie mam siły utrzymać ciała przy kucaniu?

Witam miałem rekonstrukcje wiązadła acl plus szytą łąkotkę w prawym kolanie 9tyg temu. lecz mam problem teraz z lewym kolanem, bardziej boli mnie niz to po operacji . ból pojawia się z wewnętrznej strony. gdy chce kucnąć na tej nodze to w chwili całkowitego zgięcia jest ból nie do wytrzymania i instynktownie organizm się broni i od razu siadam na tyłku. ortopeda robił mi testy stabilności łąkotkowe ale wyszzły negatywnie . Czekam na rezonans , ale już sie boje ze coś może być nie tak. Może być tak ze az tak mam przeciążone lewe kolano ze nie ma siły otrzymać ciała w pozycji kłócania?

DO Ortopedy, do oceny klinicznej
WAŻNE OBJAWY NEUROLOGICZNE ! Czy występują dolegliwości bólowe?? Jaki tryb życia, pracy? Jaka aktywność fizyczna? Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia ??
Do oceny klinicznej po pełnej konsultacji , po badaniu,
po ocenie objawów Pacjenta
Trudno powiedzieć bez obejrzenia Pacjenta i MRI! Konieczna pełna konsultacja!, Pozdrawiam. Zapraszam