Zapytaj lekarza

1 , 0 3 3 , 2 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

Witam Panią :-)

Zabiegi z kwasami jeśli wykonujemy na trądzik w fazie zapalnej mogą powodować podrażnienie skóry. Dlatego nie zawsze kwasy są najlepszym rozwiązaniem na tego typu trądzik, który być może występuje u Pani.

,,Wysypywanie'' trądziku w trakcie serii zabiegów z kwasami jest często spotykaną sytuacją. Jeśli wyobrazi sobie Pani ile bakterii skumulowanych jest pod skórą i, że mamy zmiany trądzikowe ,,pod skórą'' to musi ona się oczyścić i wyrzucić wszystko na wierzch.
Wysyp trądziku mija średnio koło 4 zabiegu z kwasami.

Życzę Pani wytrwałości i zapraszam do lektury artykułu na naszym blogu , gdzie znajdzie Pani polecane metody zabiegowe na trądzik. Jeśli pojawią się Pani jakieś pytania bądź chciałaby Pani uzyskać poradę, to proszę kontaktować się ze mną, a na pewno udzielę wsparcia w tym zakresie.
http://instytutadamowicz.pl/blog/twarz/tradzik-cz-1

Pozdrawiam serdecznie:-)
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl

Doświadczony kosmetolog. Właścicielka Instytutu Estetyki Delightful Woman. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
0

Tak w pierwszym etapie leczenie stan skóry się pogarsza, trwa to chwilę, później następuje poprawa. Peelingi medyczne jak najbardziej są stosowane przy takim trądziku, nalezy na konsultacji dobrać odpowiedni rodzaj i stężenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy