Dlaczego nie można zajść w ciążę w wieku 33 lat?

Witam. Od roku staramy się z mężem o dziecko. Na razie bez efektów. Od powiedzmy trzech lub czterech cykli zauwaxylam coś dziwnego. W dniu spodziewanego okresu zaczynają mi się plamienia nie dostaje normalnego okresu tylko plamie .cały czas. Okres dostaje wyłącznie wtedy kiedy w trakcie plamienia współżyje z mężem. Na następny dzień pojawia się miesiączka. Chcialam to sprawdzić i etym miesiącu nie współczułam z mężem prawie przez 1.5 tyg i były tylko plamienia. Piersi nabrzmiałe bolące.dopiero gdy współżyła mi z mężem na nastepny dzień dostałam okres. Za każdym razem jest to samo . Proszę powiedzieć co jest przyczyną

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyt u lekarza ginekologa i diagnostyka w postaci usg badań hormonalnych.