Dlaczego nos po operacji przegrody nosowej jest zatkany?

2 tyg temu miałam operacje przegrody nosowej (lewa strona), teraz ta lewa dziurka oddycham normalnie, jednak prawa (ta wczesniej zdrowa) jest non stop zatkana ... płucze woda z sola i smaruje wazelina (zadnych innych zalecen nie miałam) , a ta prawa dziurka mnie przeraza,czemu tak sie dzieje ? pozdrawiam

Pytaj operatora. Pewnie zabrał się za robotę której nie umiał wykonać. Pytaj go i żądaj przywrócenia prawidłowego oddychania nosem ponieważ taki był cel tej operacji.