Czy da się jakoś naprawić mój nos?

Czy da się odtworzyć przegrodę nosową? 5 lat temu miałam zabieg prostowania przegrody nosowej, który po fakcie okazał się jej usunięciem. Drożność nosa jest dobra, gdy stoję, ale gdy leżę na boku, czubek nosa wyraźnie opada na stronę, na której leżę, powodując dodatkowo wypłaszczenie jednej z dziurek, co bardzo utrudnia oddychanie. Mam wrażenie, że z roku na rok to opadanie jest coraz mocniejsze. Czubek nosa jest też bardzo miękki, nie ma możliwości np. założenia na niego maseczki, bo się wypłaszczy. Czy da się to jakoś naprawić? Jeśli tak, to u kogo - laryngologa, chirurga plastycznego...? I czy jeśli nic z tym nie zrobię, to nos może mi się w przyszłości całkowicie zapaść?

To być może powikłanie po operacji przegrody nosa. Pytaj operatora i dochodź swoich praw odszkodowawczych w ośrodku gdzie miałaś tą operację. Oni powinni zająć się Tobą i pomóc w dalszej terapii. Poszukaj operatora swojej przegrody i żądaj pomocy.