Co oznaczają bolesne powikłania po operacji korekty przegrody nosowej?

Bolesne powikłania po operacji korekty przegrody nosowej. Witam, we wrześniu miałam robioną korektę przegrody nosowej, ze względu na słabą drożność lewej dziurki. Minęło pół roku, a chrząstka dalej ledwo co zarosła się, miejsce szycia się jakby rwie z zrasta na zmianę. Widać wystającą chrząstkę jak się zajrzy do nosa. Boli, śluzówka jest sucha, często leci mi krew z nosa. Sam nos od dołu boli przy mocniejszym dotyku. Chrząstka przeskakuje przy ruchach nosem. Co mogę z tym zrobić?Proszę o pomoc:(

Ktoś Ci spieprzył zabieg. Reklamuj to u niego bądź szukaj innego operatora, który to naprawi. A od poprzedniego operatora domagaj się odszkodowania za nieprofesjonalność i cierpienia